Co znamená označení POS materiál?

POS je zkratka anglických slov (Point Of Sale). Tato zkratka se používá pro označení pomůcek pro podporu prodeje. Naše levná tiskárna vyrábí zejména tyto POS materiály: Wobblery s držákem, plně potištěné stojánky, regálové lišty, plně potištěné stopery, potištěné paletové Wrapy, potištěné dislaye, zásobníky s potiskem, potištěné dávkovače zboží a mnoho dalších materiálů.

Základní pojmy:

Wobbler: papírový poutač s tvarovým výsekem, který se nalepí pomocí plastového držáku na regál. Díky plastovému držáku, který je průsvitný budí tento wobbler dojem že se vznáší ve vzduchu. Wobbler se nalepen tak, že je vodorovně s regálem a je tudíž viditelný zepředu při příchodu k regálu. Wobblery patří mezi nejčastěji tisknuté POS. Proto jsme na jejich tisk připraveni vysokou produktivitou a tudíž vyrábíme wobblery levně.

Stopper: papírový poutač s tvarovým výsekem, který se nalepí pomocí plastového držáku na regál. Díky plastovému držáku, který je průsvitný budí tento stopper dojem že se vznáší ve vzduchu. Stopper se nalepen tak, že je kolmo k regálu a proto je viditelný z boku. Proto při průchodu mezi regály způsobí zastavení zákazníka u tohoto poutače. Proto je od této funkce odvozen i název stopper. Stoppery patří mezi nejčastěji tisknuté POS. Proto jsme na jejich tisk připraveni vysokou produktivitou a tudíž vyrábíme stoppery levně.

Paletový Wrap: často vidíme v supermarketech uskladněné zboží přímo na paletě. Aby se boční plocha využila pro reklamní sdělení obalí se takto uskladněné zboží na prodejní ploše touto paletovou dekorací. Anglické slovo Wrap znamená, že tento druh obalu se dodává v roli a formátuje jej pracovním merchandisingu, který jej naranžuje jednoduchým obtočením palety a jejím zalepením tak aby byla tato dekorace pevná a na paletě držela.

Display: jde v podstatě o reklamní poutač, který zároveň slouží jako regál na zboží. Tyto dislaye vyrábíme na zakázku od konstrukčního řešení v našem DTP studiu, přes kreativní a grafický návrh, až po realizaci. Tyto display jsou vždy uzpůsobeny představám zákazníka, tak aby pomohl zvýšit prodej zboží, které je v něm naskládáno.

V případě že uvažujete o levném tisku wobblerů, levném tisku stoperů, paletových wrapů, nebo jiných POS, tak můžete s důvěrou kontaktovat našeho tiskového specialistu, který Vám pomůže připravit řešení speciálně pro Vás.

Miroslav Netušil
print specialist
tel.: 604 366 603
email: miroslav.netusil@tisklevne.cz


Zpět na FAQ
tisklevne.cz - 2007 - 2021
Levný tisk letáků - Kvalitní a levný tisk letáků